Překlady této stránky:
 

Toto je starší verze dokumentu!


Hackerspace PiSeC v Písku

čteme [:hakrspejs pisek v písku]

POZOR dále již každý týden ve středu od 20.00 na Hradišti

Pravidelné meetingy (hákrsrazy) našeho Hackerspacu jsou každou středu od 19.OO. Scházíme se Na Hradišti v prostoru bývalé kotelny „u komína“. Mapa zde. Na všechny se těsí členové píseckého Hackerspacu.

Na prvním meetingu jsme se hned pokoušeli číst pomocí USRP1 RDS (což jsou 1k2 data vysílaná současně s FM vysíláním). Po delších laboracích to už data čte. Dalším krokem je zlepšení antén a možnost vzdáleného přístupu. Pak se možná podíváme co ta data znamenají.

Kdo máte zájem něco zkoumat prostě přijďte.

Všichni se zájmem o zajímavé věci kolem sebe jste zváni. Pokud nám chcete něco napsat použijteknihu hostů na stránce Radioklubu

3,14 tý Hackerspace v ČR

Když jsme se poprvé podívali na startovní listinu Robotour 2010, našli jsme tam mimo jiné zajímavosti i tým Brmbot. Při podrobném zkoumání, jsme nejen „objevili Hackerspace“, ale dá se říct, že jsme poznali, že to co dělá bastlící sekce Píseckého radioklubu OK1KPI je vlastně činnost Hackerspacu. Jen s tím rozdílem, že Radiomatér má navíc oprávnění k vysílání. Řekli jsme si, že bychom mohli k našemu zkoumání, přemýšlení a vytváření věcí nových přizvat další kamarády. Tak jsme založili třetí (možná čtvrtý) Hackerspace v ČR.

hackerspace Pisec - je již nyní existující prostor, kde se můžememe ve svém volném čase setkávat a společně přemýšlet, pracovat a vyrábět zajímavé věci, nebo třeba dělat přednášky a představovat ostatním naše výsledky.

Na mnoho zajímavých projektech již pracujeme nebo jsme pracovali, pravidelně se scházíme, organizujeme a účastníme se akcí, a snažíme se mládeži vysvětlit robotiku a automatizaci!

Uvítáme jakékoliv nové zájemce o naše projekty a komunitu - není důležité, co všechno již umíte a co ještě ne, počítá se hlavně chuť se učit teď, tvořit, stavět a vynalézat!


 
start.1326233516.txt.gz · Poslední úprava: 10.01.2012 23:11 autor: Karel Kozlík
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí: GNU Free Documentation License 1.3
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Run by Debian Driven by DokuWiki